«Ақмола облысы Білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр аулының №1 жалпы білім беретін мектебі»  коммуналдық мемлекеттіқ мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа №1 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области»

Инстаграм

"№1 Жалтыр орта мектебі" ММ 4 сынып оқушысы диплом алды

" Жалтыр №1  орта мектебі" ММ 4 сынып оқушысы Касымова Зара 2020 жылғы 10 маусым мен 10 тамыз аралығында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Дарын туралы қолданбалы ғылымдар республикалық орталығы онлайн режимінде ұйымдастырған "Olympic Summer School" - да математика / жаратылыстану ғылымдары бойынша жоғары білім деңгейі үшін диплом алды. Бұл іс-шара біздің мектептің ең үздік және белсенді оқушыларының тағы бір жетістігі болды.

Зара жоғары оқу мотивациясына, жоғары ақыл-ой қабілеттеріне ие. Оқуға өте адал және жауапкершілікпен қарайды, 1-3 сыныпты үздік бітірді. Қыз білімді, өз ойларын нақты және жүйелі түрде жеткізе алады және кез-келген тақырыпта пікірталас тудырады.

Барлық жылдар бойы пәндер бойынша барлық конкурстарға, олимпиадаларға белсенді қатысады және жүлделі орындарға ие болады. Ол достарына өзі білетіні туралы қызығушылықпен айтады. Ол сыныптастарын оқытуда ұтымды көмек көрсетуге қуанышты.

Сынып өміріне де, мектеп өміріне де белсенді қатысады. Конкурстардың жеңімпазы болып табылады: VI жалпықазақстандық командалық қашықтық "Радуга бойынша саяхат" зияткерлік ойыны-жүлделі 1 орын; математикадан Республикалық виртуалды Олимпиада-1 дәрежелі диплом; КИРИЛЛИЦА халықаралық конкурсы – 3 дәрежелі диплом; жаратылыстану бойынша онлайн конкурс – жүлделі орын (осы конкурстың нәтижелері бойынша онлайн режимінде ұйымдастырылған "Olympic Summer School" - ға қабылданды).)

Зара іс әрекеттік, коммуникабельная оқушысы, дүниетанымы кең және үлкен ұмтылысты өз білімін жетілдіру. Ол жаңа білімге қызығушылық танытады, соның арқасында ол өзін оқу іс-әрекетінде сәтті жүзеге асырады.

Жаңартылған күні: 29.08.2020 19:56
Құрылған күні: 29.08.2020 19:56